Programma

Het Dutch Food Valley Cycling Team gaat een uitgebreid nationaal en internationaal programma rijden. Dit is het voorlopige programma voor 2019:

Datum Wedstrijd Plaats Type Categorie
Maart
02-03-19 Ronde van Groningen Groningen Vrije Klassieker E-B
03-03-19 Brussel-Opwijk België U23-cup U23
09-03-19 Ronde van Zuid-Holland Kijkduin Vrije Klassieker E-B
10-03-19 Omloop van Schijndel Schijndel Omloop E-B
23-03-19 Dorpenomloop Drenthe Assen Vrije Klassieker E-B
April
06-04-19 Omloop van de Veenkoloniën Veendam Clubcompetitie E-B
13-04-19 GP Tombroek-Rollegem België U23 cup U23
13-04-19 Zuiderzeeronde Dronten Clubcompetitie E-B
14-04-19 Omloop van de Glazen Stad Kwintsheul Vrije Klassieker E-B
17 t/m 21 april Arden Challenge België Meerdaagse E-B
28-04-19 Wim Hendriks Trofee Koewacht Vrije Klassieker E-B
Mei
04-05-19 Ronde van Overijssel Holland Cup E-B
05-05-19 Ton Dolmans Trofee Limburg Topcompetitie E-B
11-05-19 GP Arjaan de Schipper U23 cup U23
18-05-19 Zuid-Hollandse Eilanden Tour Spijkenisse Clubcompetitie E-B
24 t/m 26 mei Triptique Ardennais België E-B
25-05-19 Omloop Hoeksche Waard Puttershoek Clubcompetitie E-B
26-05-19 Ronde van Zuid-Oost Friesland Appelscha Vrije Klassieker E-B
30-05-19 Kersenronde Mierlo Mierlo U23 cup U23
Juni
01-06-19 GP Wanfercee-Baulet Belgie U23 cup U23
01-06-19 Muur van Wageningen Wageningen Criterium E-B
02-06-19 Ronde van Limburg Topcompetitie E-B
05-06-19 Parel van de Veluwe Harderwijk Clubcompetitie E-B
7-9 juni Driedaagse Sinaai (omlopen) België Omlopen E-B
09-06-19 Sinksenkoers België Vrije klassieker E-B
10-06-19 Districtskampioenschappen E-B
11-06-19 Kampioenschap van het Waasland België Vrije klassieker E-B
15 en 16 juni Wielerweekend Roden Roden Clubcompetitie E-B
16-06-19 Romsée-Stavelot-Romsée België Vrije klassieker E-B
19-06-19 TT Emmen Topcompetitie E-B
23-06-19 NK Elite ZC Dongen NK E
26-06-19 NK Tijdrijden Ede NK E&B
29-06-19 NK Beloften Ede NK U23
Juli
07-07-19 Omloop der Zevenheuvelen Berg en Dal Clubcompetitie E-B
07-07-19 Omloop van het Nieuwsblad België U23 cup U23
08-07-19 Schaal Schoeters België Vrije klassieker E-B
12 en 13 juli Beloftenweekend Hulst/Philippine U23 cup U23
26 t/m 28-07-19 Trainingsweekend Eiffel n.t.b.
Aug
04-08-19 Hel van Voerendaal U23 cup U23
07-08-19 Hill 60 Zillebeke België Vrije klassieker E-B
18-08-19 Ronde van de Achterhoek Gendringen Vrije klassieker E-B
20-08-19 Omloop van de Grensstreek België Vrije klassieker E-B
24-08-19 Omloop der Kerspelen Drogeham Clubcompetitie E-B
25-08-19 GP de la Magne België Vrije klassieker E-B
25-08-19 Omloop van Valkenswaard Vrije klassieker U23
31-08-19 Ploegentijdrit Clubcompetitie E-B
31-08-19 Color Code Bassenge België U23 cup U23
Sept
04-09-19 Wingene België Vrije Klassieker E-B
07-09-19 Groeistad Klassieker Amersfoort Vrije Klassieker E-B
07-09-19 Omloop van Trynwalden Trynwalden Omloop E-B
08-09-19 Eurode Omloop TC Topcompetitie E-B
14 en 15 sept Finaleweekend Clubcompetitie Clubcompetitie E-B
15-09-19 Memorial Willy de Rijck België Vrije Klassieker E-B
17-22 sept Olympia’s Tour diversen U23
29-09-19 Ronde van Midden-Brabant Dongen Vrije Klassieker E-B
Okt
02-10-19 GP Jules van Hevel België Vrije klassieker E-B