Programma

Het Dutch Food Valley Cycling Team rijdt een uitgebreid nationaal en internationaal programma. Op deze pagina vind je het programma voor seizoen 2024.

Het team, dat haar zevende wielerseizoen ingaat komt uit in zowel de Clubcompetitie, de Topcompetitie, de Holland Cup (UCI 1.2) en de U23 Road-Series. Bij deze laatste vormt het team een combinatie met het opleidingsteam van DSM-Firmenich. Naast het bereiken van optimale resultaten in de competities is de breed gedragen doelstelling om opnieuw de winst te pakken in een klassieker.

Dag Datum Wedstrijd Plaats Type Categorie
zo 25-2-2024 Brussel-Opwijk België U23-cup U23
za 2-3-2024 Ster van Zwolle Nederland UCI 1.2 E-B
zo 3-3-2024 Ronde van Limburg Nederland U23 Road Series U23
za 9-3-2024 Kasseienklassieker van Exloo Nederland Vrije klassieker E-B
zo 17-3-2024 Dorpenomloop Rucphen Nederland Holland Cup UCI 1.2 E-B
zo 17-3-2024 Zuid Kempense Pijl-Mol-Sluis België Vrije klassieker E-B
za 23-3-2024 Wim Hendriks Trofee Koewacht U23 Road Series U23
zo 24-3-2024 Omloop Schoonderlogt Homoet Omloop E-B
div 27/31-03-2024 Arden Challenge België Vrije wedstrijd E-B
za 6-4-2024 Omloop van de Braakman Koewacht Topcompetitie E-B
za 6-4-2024 Zuiderzeeronde Nederland Clubcompetitie E-B
za 13-4-2024 Arno Wallaard Memorial Nederland Holland Cup UCI 1.2 E-B
zo 21-4-2024 Simpelveld Nederland Clubcompetitie E-B
zo 28-4-2024 Slag om Woensdrecht Nederland Topcompetitie E-B
za 4-5-2024 Ronde van Overijssel Nederland Holland Cup UCI 1.2 E-B
vrij/za 3/4-05-2024 H4A Beloftenweekend Philipinne U23 Road Series U23
do 9-5-2024 Kersenronde Mierlo U23 Road Series U23
za 11-5-2024 Individuele tijdrit Dronten Clubcompetitie E-B
zo 19-5-2024 Omloop van de Houtse Linies Dongen Vrije Klassieker E-B
ma 20-5-2024 GP Florian Vermeersch België Vrije wedstrijd E-B
zo 26-5-2024 Omloop van de Kempen Veldhoven Holland Cup UCI 1.2 E-B
Zo 26-5-2024 Omploop het Nieuwsblad België U23 Road Series E-B
za 1-6-2024 Wageningse Muur Wageningen Criterium E-B
zo 2-6-2024 Nummer 1 Limburg Nederland Topcompetitie E-B
zo 9-6-2024 Omloop Noorderveld Roden Clubcompetitie E-B
di 11-6-2024 Kampioenschap van het Waasland België Vrije klassieker E-B
zo 16-6-2024 NK Elite ZC Nederland NK E-B
zo 16-6-2024 Romsée-Stavelot-Romsée België Vrije klassieker E-B
di 18-6-2024 Geluwé Belgie Vrije klassieker E-B
wo 19-6-2024 NK Tijdrijden Nederland Steenbergen E-B
zo 23-6-2024 NK Beloften Nederland NK U23
za 29-6-2024 TTT Gilze Gilze Clubcompetitie E-B
zo 30-6-2024 Midden Brabant Poort Omloop Gilze Holland Cup UCI 1.2 E-B
zo 7-7-2024 Omloop der Zevenheuvelen Berg en Dal Clubcompetitie E-B
ma 8-7-2024 Schaal Schoeters België Vrije klassieker E-B
div 11/14-07-2024 Oderrundfahrt Duitsland Vrije wedstrijd E-B
za 13-7-2024 Dwars door Wingene België Vrije klassieker E-B
div 18/21-07-2024 Provence Cycling Tour (Namen) België Etappekoers E-B
div 26/28-07-2024 Trainingskamp
zo 4-8-2024 Hel van Voerendaal Nederland U23 Road Series U23
za 17-8-2024 GP de Marbriers Frankrijk Vrije Klassieker E-B
zo 18-8-2024 GP de Bavay Frankrijk Vrije Klassieker E-B
wo 21-8-2024 GP stad Torhout België Vrije Klassieker E-B
zo 25-8-2024 Ronde van de Achterhoek Nederland Holland Cup UCI1,2 E-B
woe 28-8-2024 Oudenburg, Mem. Danny Jonckheere België U23 Road Series U23
zo 1-9-2024 Omloop van Valkenswaard Nederland Topcompetitie E-B
wo 4-9-2024 Wingene Koers België Vrije klassieker E-B
vrij 6-9-2024 Honnelles-Angreau België U23 Road Series U23
zo 8-9-2024 Eurode Omloop Nederland Topcompetitie E-B
zo 15-9-2024 Omloop Ooststellingwerf Nederland Clubcompetitie E-B
zo 15-9-2024 GP de la Magne België Vrije Klassieker E-B
zo 22-9-2024 Midden Brabant Nederland Vrije klassieker E-B
zo 29-9-2024 Color Code Bassenge België U23 Road Series U23
zo 6-10-2024 GP Jules van Hevel België Vrije Klassieker E-B